GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 13956240
nr 1395 6240
PORCELAIN
3 pcs, China, damages, repairs.
3 delar, Kina
Condition: skador, lagningar
SEK 600
Monday May 3 2021
at 20:06:56
400 kr
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr
PORCELAIN
Condition: skador, lagningar
nr 1395 6240
PORCELAIN
3 delar, Kina
Condition: skador, lagningar
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 600 |
Monday May 3 2021 |